KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948123

nr 1294 8123

Birgitta Flink

(f. 1914), Sverige

Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på duk, 49x69 cm

Birgitta Flink, född 1914 i Skara, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:22:32

29/11 21:20:16 1      100 kr
2/12 18:17:18 2      Vinnande bud

Birgitta Flink

Läs mer om Birgitta Flink